Kúzlo z dreva
NEW ZELAND OUTDOOR

      HOME - DŘEVINA - ZAHRADA - INOVACE - INSPIRACE A DESIGN - ZACHOVÁNÍ PŘÍRODY - KONTAKT   

 
Inspirace a design

Inspirací pro Verda návrhy jsou prostředí, povahy a vlastnosti z Nového Zélandu, co je rozmanitá krajina a příležitosti pro venkovní bydlení jsou všude. Nový Zéland je ideálním zdrojem inspirace pro Outdoor možnosti (nebo místnosti) jako také jeho rozmanitosti vytvářející platformu pro inovativní design.

Na pobřeží rozhraní mezi mořem a pozemky, kde čas, eroze, zvětrávání, a neustálý odliv a tok proudu vytváří měkké přírodní písky nebo drsné skalní útesy, i takové místa si žádají vytvoření co nejdodolnější a nejkvalitnější technologie, a materiály, pro co nejtrvácnější a nejlepší použití, a to nejenom v takovýchto oblastech ale všude a pro každého. Design "Co do složitosti, z toho jednoduchost"

Na Verda konstrukce je o pochopení Vašich potřeb a požadavků tak, abychom mohli poskytovat řešení a zkušeností, které fungují vždy a za každých podmínek.

Design je důkazem jednání se správnými otázky, pochopení složitosti našich procesů a zjednodušení, zalévací udržitelnost do všeho, co děláme a snažíme se najít odpovědi na problémy, které jsme dříve mysleli, ze nemají odpovědi.

 

official website www.verda.co.nz world wide web - wood architecture, more acutal info  /   this website © Ltriple2