Kúzlo z dreva
NEW ZELAND OUTDOOR

      HOME - DŘEVINA - ZAHRADA - INOVACE - INSPIRACE A DESIGN - ZACHOVÁNÍ PŘÍRODY - KONTAKT   

 
Kontakt

Verda New Zealand Limited
Building 93, Scion Complex,,
Sala Street, PO Box 1818, Rotorua 3040
New Zealand  

Telephone 64 7 349 0273
Fax 64 7 345 5983

www.verda.co.nz
sales@verda.co.nz

 

Generální ředitel

Grant Butterworth
grantb@verda.co.nz

Lidské zdroje

Jane Butterworth
janeb@verda.co.nz

Logistika a zásobování

Stephen Sperry
steves@verda.co.nz

Finance

Jo Pitkethley
jop@verda.co.nz

Sheree Vidler
shereev@verda.co.nz

D ebbie Ashton
debbiea@verda.co.nz

Kirsty Melile
kirstym@verda.co.nz

Sales Manager

Todd Grantham
toddg@verda.co.nz

Account Manager

Alistair Sutton
alistairs@verda.co.nz

Account Manager - Austrálie

Neil Frost
neilf@verda.co.nz

Manager Export Manager trhu

Charles Debieuvre
charlesd@verda.co.nz

Zákaznický servis

Campbell Richardson
campbellr@verda.co.nz

Dodavatelského řetězce a logistika

Kirsten Tonge
kirstent@verda.co.nz

Zpracovatelský průmysl
Generální ředitel

Glenn Wallis
glennw@verda.co.nz

Rotorua Site Manager

Dale Rendell
daler@verda.co.nz

Product Manager a design

John Gifford
johng@verda.co.nz

Marketing Manager

Tania Wilson
taniaw@verda.co.nz

 

official website www.verda.co.nz world wide web - wood architecture, more acutal info  /   this website © Ltriple2