Kúzlo z dreva
NEW ZELAND OUTDOOR

      HOME - DŘEVINA - ZAHRADA - INOVACE - INSPIRACE A DESIGN - ZACHOVÁNÍ PŘÍRODY - KONTAKT   

 
Zahrada

Šikovné tipy pro projekty ve Vaší zahrádce: Pěstování zeleniny v ochrádkách je snadné, protože jsou nízké náklady údržby s minimálními plení, poskytují lepší odvodnění a sklizeň je na dosah ruky. Ohrádky jsou zvláště vhodné pro oblasti s písčitou nebo půdu těžkých jílovitých druhů.

Naplánujte, co budete pěstovat a před tím se rozhodněte pro dobrou výplň zahradní půdy a dobře promíchejte. Zvolte typ půdy nejvhodnější pro rostliny nebo zeleninu, kterou chcete pěstovat. Chcete-li získat nejlepší výsledky, vyplňte Vaší ohrádku v zahradě s kombinací kvalitní půdou a kompostu. Mixujte kompost a půdu společně, aby vaše rostliny získaly všechny živiny, které potřebují.

Díky zvýšenému lůžku zahradly si můžete vychutnat rozšířenou zahradnickou sezonu. Jsou teplé dříve na jaře a zůstanou produktivní později na podzim. Váš V3 Zahradní System ™ může být konstruován pro všechny druhy zajímavých typů, které chcete přidat ke svému charakteru venkovních prostor.

Vyzdvižená zahrádka je praktická pro lidi s malými prostory, pro celou rodinu, a lidi všech věkových kategorií a kvality zahradnické zkušenosti. Vyberte si některý z našich vysoce kvalitních typu vyvýšené zahrady a najděte systém, který splňuje vaše požadavky na rozpočet a zahradnictví.
 

official website www.verda.co.nz world wide web - wood architecture, more acutal info  /   this website © Ltriple2